TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

DORADZTWO

Prezes

Dagmara Czechowska

"Wybierz sobie pracę , jaką kochasz, a całe życie nie będziesz musiał pracować."

~Konfucjusz

MTL – Management Transport Logistics


Podstawowymi obszarami naszej działalności są transport towarów i doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

DORADZTWO KADRY KSIĘGOWOŚĆ BHP


Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla branży transportowej z zakresu księgowości, kadr, doradztwa podatkowego -współpracujemy stale z doradcą podatkowym , kancelarią prawną specjalizującą się w obsłudze przedsiębiorstw z branży logistycznej.

Nasz dział kadr i księgowości obsługuje zarówno podmioty z branży logistycznej jak i spoza niej. Jesteśmy certyfikowaną agencją pracy, dział kadr wspiera naszych klientów w zakresie kompleksowej usługi w obszarach zarządzania zasobami ludzkimi. Od naliczeń płac, rozliczania podróży służbowych poprzez obsługę bankową naliczanych płac.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie prowadzenia działalności. Poszukujemy dla nich personelu, doradzamy i świadczymy usługi z zakresu kadr i obsługi księgowej. Posiadamy Certyfikat nr 13329 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego, który uprawnia nas do świadczenia usług z zakresu:
  • pośrednictwa pracy
  • doradztwa personalnego
  • poradnictwa zawodowego
  • Transport międzynarodowy Realizujemy zlecenia transportowe na terenie całej Europy Zachodniej. Nasza flota to ciągniki MAN. Jeździmy zarówno naczepami typu chłodnie jak i plandeki.

Nasze certyfikaty

Nasza flota